Oświadczenia majątkowe

Radni Rady Gminy Świlcza za 2023 r.

Tytuł Wytworzony Odsłony
Biały Tomasz - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 90
Biały Tomasz - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 15-04-2024 Odsłon: 12
Buda Barbara - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 68
Buda Barbara - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 30-04-2024 Odsłon: 15
Czech Marcin - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 65
Czech Marcin - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 17-04-2024 Odsłon: 11
Gazda Tomasz - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 64
Gazda Tomasz - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 30-04-2024 Odsłon: 12
Kozdęba Andrzej - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 67
Kozdęba Andrzej - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 30-04-2024 Odsłon: 11
Leja Mieczysław - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 69
Leja Mieczysław - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 22-04-2024 Odsłon: 14
Nowak Zbigniew - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 61
Nowak Zbigniew - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 25-04-2024 Odsłon: 26
Oczoś Elżbieta - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 67
Oczoś Elżbieta - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 15-04-2024 Odsłon: 26
Piela Paweł - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 58
Piela Paweł - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 22-04-2024 Odsłon: 26
Salach Tomasz - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 76
Salach Tomasz - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 29-04-2024 Odsłon: 14
Skuba-Więcław Natalia - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 92
Skuba-Więcław Natalia - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 22-04-2024 Odsłon: 26
Szczepanik Wiesława - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 98
Szczepanik Wiesława - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 25-03-2024 Odsłon: 24
Trala Damian - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 125
Trala Damian - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 29-04-2024 Odsłon: 7
Wanat Piotr - Przewodniczący Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 108
Wanat Piotr - Przewodniczący Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 22-04-2024 Odsłon: 72
Wojton Mariusz - Członek Rady Gminy Świlcza 29-02-2024 Odsłon: 16
Wojton Mariusz - Członek Rady Gminy Świlcza - za 2023 rok - koniec kadencji 17-04-2024 Odsłon: 26