Moja sprawa w urzędzie

Działalność gospodarcza

 
Siedziba

    Urząd Gminy Świlcza
    Adres: 36-072 Świlcza 168

Tel. 17 86 70 147
Fax: 17 86 70 157
 
e-mail: 

      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    
Godziny i miejsce pracy:

    poniedziałek 7.30-17.30, wtorek-piątek 7.30 - 15.00
    Pokój nr 105 (I piętro)

Obsługa:
Zastępca Kierownika USC: mgr inż. Paweł RZEPKA, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W zastępstwie:
   Inspektor: mgr Marek KOT, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   Inspektor: mgr inż. Wioletta BAJEK, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadania spraw związanych z ewidencją działalności gospodarczej:

  • pomoc przy wypełnianiu, udostępnianie wniosków i przyjmowanie wniosków o wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (zwanej w dalszej części niniejszego regulaminu CEIDG),
  • przekształcanie wniosków na formę elektroniczną i przesyłanie do CEIDG,
  • prowadzenie spraw związanych z archiwizacją wniosków składanych do CEIDG za pośrednictwem urzędu,
  • udostępnianie informacji o danych zgromadzonych w ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta na podstawie ustawy z dnia 19 listopada 1999 r. Prawo działalności gospodarczej i wydawanie w tym zakresie zaświadczeń i odpisów,
  • umożliwianie zainteresowanym wglądu do Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) i pomoc w sklasyfikowaniu działalności.
Tytuł Odsłony
Wniosek CEIDG-1 o wpis do ewidencji działalności gospodarczej Odsłon: 1133